Obsesja

Obsesja - Ted Dekker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ted Dekker
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Obsesja.pdf
ISBN
3833921856530

OPIS

Stephen Friedman prowadzi spokojny tryb życia. Jest facetem jakich wielu. A może tak mu się tylko wydaje? Pewnego dnia otrzymuje niezwykłą informację, która wyprowadzi go z błędu. Informację zza grobu, od jednej z ofiar holokaustu. Informację, dzięki której dowiaduje się, że odziedziczył olbrzymią fortunę... Ted Dekker tym razem zabiera nas w podróż pełną pasji, chęci zemsty i wszechogarniającej obsesji na punkcie największego skarbu - kamieni Dawida, służących za ekwiwalent "Kodu Leonrada da Vinci".

24 kwietnia film miał premierę w Ameryce Północnej, natomiast 29 maja w Wielkiej Brytanii. Obsesja porusza temat napastowania seksualnego w miejscu pracy, którego ofiarami mogą być również ... Obsesja długo nie chciała wyjść z mojej pamięci, na takie książki czekami i po takie uwielbiam sięgać.

kanał 33. zaloguj; NIE MASZ JESZCZE NC+ GO? ZAMÓW ONLINE LUB ZADZWOŃ 22 22 00 000 Tweet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI