Kobiety dyktatorów. Prawdziwe historie

Kobiety dyktatorów. Prawdziwe historie - Diane Ducret | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diane Ducret
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
Kobiety dyktatorów. Prawdziwe historie.pdf
ISBN
7878526220918

OPIS

Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w PolsceMiłość, szaleństwo czy żądza władzy?Lenin żył w związku z dwiema kobietami, które wiedziały o istnieniu rywalki.Mussolini miał setki kochanek, mimo że chlubił się brutalnymi gwałtami.Stalin ożenił się dwa razy, choć wcale nie był przystojny - miał rany po ospie i jedną rękę krótszą od drugiej.Hitler - nieobliczalny tyran - codziennie dostawał listy miłosne od wielbicielek.Dlaczego partnerki gwałtownych i niezrównoważonych dyktatorów postanowiły poświęcić im swoje życie? Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Kierowała nimi chęć zdobycia władzy? A może same były obłąkane…? Każda z nich miała inny powód, ale jedno je łączy - związały się z szaleńcami i poznały ich prawdziwe twarze. Czy różniły się one znacząco od tych utrwalonych na najczarniejszych kartach historii?Kobiety dyktatorów to osiem wstrząsających opowieści o związkach z najokrutniejszymi zbrodniarzami wszech czasów. Diane Ducret opisuje niełatwe oraz pełne emocji życie żon i kochanek despotów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Prawdziwe historie" Diane Ducert opowiada o kobietach dyktatorów. Osiem różnych osobowości, uczucia, namiętność, życie u boku przywódców, którzy byli bezwzględni, trudni, wymagający, specyficzni.

Historycy Katastrofy. Wypadki Horror, literatura grozy Kobiety dyktatorów 2 Prawdziwe historie; Kobiety dyktatorów 2 Prawdziwe historie Diane Ducret-10%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI