Dziennik cwaniaczka 3. Szczyt wszystkiego

Dziennik cwaniaczka 3. Szczyt wszystkiego - Jeff Kinney | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeff Kinney
WYMIAR
9,64 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik cwaniaczka 3. Szczyt wszystkiego.pdf
ISBN
7372708285249

OPIS

Postawmy sprawę jasno: Greg Heffley był i pozostanie mięczakiem. Ktoś musi to wyjaśnić jego ojcu. Widzicie, Frank Heffley wciąż sobie wyobraża, że zrobi z syna prawdziwego mężczyznę, i stara się go nakłonić do uprawiania sportu. A sprawa robi się naprawdę poważna, kiedy wpada na pomysł wysłania Grega do szkoły wojskowej… To już szczyt wszystkiego!Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www .poptropica.com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”. Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie z żoną i dwoma synami mieszka w Massachusetts, gdzie razem z rodziną prowadzi księgarnię An Unlikely Story.

Szczyt wszystkiego Jeff Kinney. Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Data wydania: 2009-10-13 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 978-83-10-12067- Liczba stron: 224.

Tom 1" oraz "Rodrick rządzi". Aktualnie seria składa się z 14 pozycji przetłumaczonych na język polski. Dziennik Cwaniaczka 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI