Czas patriotów

Czas patriotów - Tom Clancy | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Clancy
WYMIAR
12,65 MB
NAZWA PLIKU
Czas patriotów.pdf
ISBN
4545277077673

OPIS

Kolejna propozycja bestsellerowego autora powieści sensacyjnych Toma Clancy’ego.Jack Ryan udaremnia zamach irlandzkiej Armii Wyzwolenia Ulsteru na rodzinę królewską. Zabija brata przywódcy bojówki IRA. Sprowadza na siebie i swoją rodzinę śmiertelne niebezpieczeństwo.Notka:Kolejna propozycja bestsellerowego autora powieści sensacyjnych Toma Clancy’ego.Przebywając w Londynie, Jack Ryan udaremnia zamach irlandzkiej Armii Wyzwolenia Ulsteru na rodzinę królewską. W trakcie wymiany ognia zabija brata przywódcy bojówki IRA. Walcząc w słusznej sprawie, sprowadza na siebie i swoją rodzinę śmiertelne niebezpieczeństwo. Teraz to oni znajdują się na celowniku terrorystów.Jak potoczą się losy kultowego bohatera stworzonego przez Toma Clancy’ego? Czy Jack zdoła wyjść z opresji obronną ręką i uchronić swoich najbliższych? Czas patriotów to pasjonująca lektura dostarczająca ogromnej dawki emocji.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

patriotes) - postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęci ponoszenia za nią ofiar i gotowości do jej obrony. Charakteryzuje się przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby, poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub nawet życia. Czas patriotów już od 24,94 zł - od 24,94 zł, porównanie cen w 34 sklepach.

Spotykają się na początku i na końcu książki, serwując niesamowity i piorunujący finał. Klasyka literatury szpiegowskiej i sensacyjnej, do której można co jakiś czas wracać, za każdym ... Czas Patriotów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI