Wigilia pełna duchów

Wigilia pełna duchów - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Wigilia pełna duchów.pdf
ISBN
6694928382784

OPIS

Po popularności „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa, w wiktoriańskich gazetach i czasopismach często pojawiały się opowieści o duchach w czasie świąt Bożego Narodzenia, a czytanie ich przy świecach lub przy kominku stało się coroczną tradycją. Zbiór świątecznych opowieści grozy reprezentuje mieszankę różnorodnych stylów i motywów wspólnych dla wiktoriańskiej fikcji o duchach i obejmują dzieła niegdyś popularnych autorów, takich jak Elizabeth Gaskell, Edith Wharton, M.R. James, F. Marion Crawford czy Andrew Haggard, a także wkład anonimowych lub całkowicie zapomnianych pisarzy.

Premiera: 2019-11-29. Księgarnia internetowa merlin.pl Wigilia pełna duchów {} 8.7 /10 Po popularności „Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa, w wiktoriańskich gazetach i czasopismach często pojawiały się opowieści o duchach w czasie świąt Bożego Narodzenia, a czytanie ich przy świe... Wigilia pełna duchów jest zbiorem dwunastu opowiadań grozy z duchami w roli głównej.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl DATA PREMIERY: 29 LISTOPADA Po popularności „Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa, w wiktoriańskich gazetach i czasopismach często pojawiały się opowieści o duchach w Wigilia pełna duchów - Wydawnictwo ZYSK I S-KA „Wigilia pełna duchów" zawiera klasyczne opowiadania o zjawiskach nadprzyrodzonych. Niektóre z nich rzeczywiście potrafią spowodować powstanie gęsiej skórki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI