Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia bycia

Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia bycia - Aubrey Marcus | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aubrey Marcus
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia bycia.pdf
ISBN
8463671791022

OPIS

Aby żyć pełnią radosnego, szczęśliwego życia, trzeba pamiętać o wielu ważnych sprawach: zdrowym odżywianiu, pozytywnym myśleniu, przyjaznych i rozwijających relacjach z innymi ludźmi, dobrej formie, produktywnej i zarazem satysfakcjonującej pracy - oraz o bezliku innych. Ten natłok może sprawić, że gdy skoncentrujemy się na jednej kwestii, stracimy z oczu inne. Uniemożliwia to dokonanie prawdziwej zmiany w życiu: nawet jeśli uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę czy sukces w pracy, może się okazać, że równocześnie ucierpiały na tym relacje z ukochaną osobą albo pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Konieczne jest więc przyjęcie innego, holistycznego podejścia do siebie.Ta książka przekona Cię, że możesz zaprogramować i przeprowadzić wyjątkowo skuteczną transformację swojego życia właśnie dzięki holistycznemu podejściu do... pojedynczego dnia. Dowiesz się, w jaki sposób osiągnąć doskonałą kontrolę nad wszystkimi ważnymi aspektami życia, począwszy od przejęcia pełnej kontroli nad jednym dniem swojego życia. Jeśli tylko masz dość odwagi, aby po raz pierwszy przeżyć jeden dzień świadomie i krok po kroku dokonywać optymalnych wyborów, już wkrótce znajdziesz się na drodze do życia pełnego koloru, witalności, zadowolenia i przyjemności. W tej metodzie bowiem nie chodzi o ograniczanie się i odmawianie sobie miłych rzeczy: dzięki holistycznej filozofii optymalizacji w pełni wykorzystasz każdą chwilę!Dowiedz się, jak w dniu pod kontrolą:obudzić się i przygotować do działaniazaplanować zdrowe posiłki i uzupełnić je o ważne składnikiwykorzystać czas, który spędzasz w samochodzieefektywnie pracowaćzadbać o formę, zabawić się i zadbać o najbliższych,zasypiać, aby zapewnić sobie pełną regenerację i odpoczynekNie ma rzeczy ważniejszych ponad ten jeden dzień!

... ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Wasz dzień? I jak przebiega Wasza organizacja życia? Mam tu na myśli załatwianie codziennych spraw, płacenie rachunków, czy opiekę ... Szczegóły: Twój dzień, Twoje życie.

Załóż konto Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia bycia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI