Slumberland

Slumberland - Paul Beatty | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Beatty
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Slumberland.pdf
ISBN
9828290127428

OPIS

Książka Laureata Nagrody Bookera 2016Ostra jak brzytwa i przezabawna powieść o zniechęconym DJ-u z Los Angeles, który wyrusza w podróż do zjednoczonego Berlina w poszukiwaniu swojego transatlantyckiego sobowtóra.Po stworzeniu idealnego beatu DJ Darky postanawia odszukać nieja­kiego Charlesa Stone’a, niezbyt popularnego awangardowego jazzma­na, i namówić go, by zagrał do jego kawałka. W tym celu udaje się do zjednoczonego właśnie Berlina. Przechadzając się sennymi uliczkami miasta, DJ Darky prowadzi dywagacje na temat kwestii rasowych, seksu, miłości i muzyki Wyntona Marsalisa, próbując spotkać swoją bratnią duszę i artystycznego bliźniaka.„Na każdej stronie gry słów leją się strumieniami, przenikając się wzajemnie niczym acid jazz”. – Washington Post„Osobliwa i wzbudzająca salwy śmiechu medytacja. Nowatorska i psycho­deliczna proza”. – Seattle Times„Satyra Beatty’ego jest zabójcza […]. Żaden stereotyp mu nie umknie”. – Newsday„Beatty to zdumiewająco utalentowany pisarz. Slumberland przepełniają nowatorstwo, humor i przenikliwość”. – The Times„Każde zdanie to eksplodująca petarda prowadząca opowieść z prędkością światła”. – Clarence Major

Slumberland on Youtube. Slumberland on Pinterest.

Slumberland - ebook. Slumberland Marketing Sdn Bhd (238828-V) Lot 7, Jalan P/1, Bangi Industrial Estate, 43650 Bandar Baru Bangi, Selangor, Malaysia. SLUMBERLAND. 1,108 likes · 2 talking about this.

POWIĄZANE KSIĄŻKI