Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo

Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo - Jack Canfield (Foreword) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Canfield (Foreword)
WYMIAR
11,54 MB
NAZWA PLIKU
Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo.pdf
ISBN
3448219856375

OPIS

Relacja człowieka z pieniędzmi bywa skomplikowana, ograniczająca, a czasem wręcz wyniszczająca. Zbyt często jest naznaczona strachem, mentalnością niedoboru i związaną z nią chciwością. Zbyt rzadko zaś relacji tej towarzyszy intencja pozostawania w harmonii z najwyższym dobrem ludzi i świata. Konsekwencje tego możemy obserwować codziennie: niesprawiedliwość społeczna, rabunkowe pozyskiwanie zasobów naturalnych, narastające konflikty i przemoc. Jak nigdy przedtem, potrzebujemy zmiany. Pieniądze nie muszą nas ograniczać. Mogą nam dać ogromną moc. Trzeba tylko zharmonizować je ze swoją duszą.Ta książka jest niezwykłym studium relacji człowieka z pieniędzmi. Przekonująco wyjaśnia, dlaczego jest ona tak złożona i dlaczego pieniądze budzą skrajne emocje. Znalazło się tu sporo trafnych spostrzeżeń dotyczących sposobów, w jakie zarabiamy pieniądze, wydajemy je i inwestujemy, a także powodów, dlaczego niekiedy unikamy myślenia o nich. To rzecz, która skłoni Cię do poszukiwania wolności, prawdy i radości w Twojej relacji z pieniędzmi. Przekonasz się, że jeśli nauczysz się pewnego sposobu postrzegania świata i siebie, niepostrzeżenie zmienisz swoje życie. W tej książce znajdziesz inspiracje, prawdziwe historie i celne spostrzeżenia. Wkroczysz na ścieżkę ku wolności osobistej i finansowej.Najważniejsze zagadnienia:toksyczne mity niedoboru a świadomość dostatkujak poczuć przepływ pieniądzaprzebudzenie świadomości dostatkujak współdziałanie rodzi dobrobytprzybieranie postawy odwagi i odzyskiwanie panowania nad swoim życiemDoświadczaj dostatku i żyj harmonijnie!

Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo - Lynne Twist - opis książki: Relacja człowieka z pieniędzmi bywa skomplikowana, ograniczająca, a czasem wręcz wyniszczająca. Zbyt często jest naznaczona strachem, mentalnością niedoboru i związaną z nią chciwością. Pieniądze płyną z duszy.

Tytuł: Pieniądze płyną z duszy Podtytuł: Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo Autor: Twist Lynne Wydawnictwo: OnePress ISBN: 9788328358652 Tytuł oryginału: The Soul of Money Język oryginału: angielski Tłumacz: Gutowski Maksymilian Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron ... Relacja człowieka z pieniędzmi bywa skomplikowana, ograniczająca, a czasem wręcz wyniszczająca. Zbyt często jest naznaczona strachem, mentalnością niedoboru i związaną z nią chciwością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI