PHP7 i SQL. Programowanie dla początkujących w 40 lekcjach

PHP7 i SQL. Programowanie dla początkujących w 40 lekcjach - Mariusz Duka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Duka
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
PHP7 i SQL. Programowanie dla początkujących w 40 lekcjach.pdf
ISBN
4033087717948

OPIS

Poznaj podstawy PHP! Zostań webdeveloperem!Naucz się praktycznie używać języka PHPDowiedz się, jak korzystać z baz danych SQLOpracuj swój pierwszy projekt webowyPHP to interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym; obecnie wykorzystywany przez niemal 80 procent stron działających w sieci. Jego zalety zostały docenione przez takie firmy jak Google, Facebook, Yahoo! czy Wikipedia, a więc przez prawdziwe giganty internetu, z których usług korzystają codziennie miliony użytkowników. O popularności PHP świadczy również liczba interesujących ofert pracy dla osób, które go znają, szczególnie jego najnowszą wersję, zapewniającą doskonałe możliwości starszych generacji języka, a przy tym oferującą znacznie wyższą wydajność.Jeśli chcesz poznać podstawy PHP7 i nauczyć się tworzyć za pomocą tego języka wszechstronne aplikacje internetowe, sięgnij po książkę PHP7 i SQL. Programowanie dla początkujących. Krok po kroku wprowadza ona w świat tworzenia projektów webowych za pomocą PHP i przy wykorzystaniu baz danych SQL, prezentując możliwości i konstrukcje języka, dobre praktyki pisania kodu, sposoby używania relacyjnej bazy danych, podstawy architektury klient-serwer oraz informacje na temat uruchamiania projektów w sieci. Co najważniejsze, oprócz niezbędnej teorii zawiera mnóstwo wartościowych ćwiczeń, dzięki którym praktycznie nauczysz się programować w PHP, a także pytania pozwalające skutecznie utrwalić zdobytą wiedzę.Przygotowanie i konfiguracja środowiska pracyPodstawy języka PHP i konwencje stosowane w kodzieStałe, zmienne, łańcuchy znakoweInstrukcje sterujące i sposoby ich używaniaOperatory i funkcje matematyczneZastosowanie funkcji i pętliKorzystanie z tablic i plikówProgramowanie zorientowane obiektowoZastosowanie baz danych SQLArchitektura aplikacji i uruchamianie jej w sieciCzytaj, ćwicz, powtarzaj - praktyka czyni mistrza!

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. php7 i sql.

Encontre diversos livros em Inglês e Outras Línguas com ótimos preços. Plik php7 i sql. programowanie dla początkujących w 40 lekcjach pełna wersja.epub na koncie użytkownika felkowyraj • folder ebooki • Data dodania: 26 lut 2020 PHP7 i SQL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI