Litery na piasku

Litery na piasku - Michał Zioło OCSO | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Zioło OCSO
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Litery na piasku.pdf
ISBN
9860572784621

OPIS

„Jezus, nachyliwszy się, pisał palcem po ziemi” – notuje w swojej Ewangelii św. Jan, nic nie mówi jednak o zapisanych tam treściach. Cykl felietonów „Litery na piasku” nie został zamierzony jako wyjaśnienie tej zagadki. To raczej próba podążania za tajemnicą człowieka i jego losu, a także często trudnej do pojęcia obecności w niej Boga. Achmatowa, Cwietajewa, Gombrowicz, Miłosz, sławny w świecie francuskiej bohemy malarz Sasza Rzewuski (po spektakularnym nawróceniu i wstąpieniu do zakonu dominikanów – o. Czesław)... Z nimi i wieloma innymi osobami aranżuje nam ojciec Michał spotkania na kartach „Liter na piasku” oraz pozwala odbywać fantastyczne podróże w czasie i do miejsc różnych. „Litery…” przywracają nadzieję, że bliskie więzi religii i sztuki są możliwe. To ważne, bo właśnie twórczość artystyczna uczy nas uważności w spojrzeniu na świat i konkretnego człowieka, podsuwa też pewne intuicje co do tego, jaką relację chce tworzyć z nim Bóg.

Z nimi i wieloma innymi osobami o. Michał Zioło aranżuje nam spotkania na kartach Liter na piasku, przywr, Litery na piasku, Księgarnia PWN Rzeszów zaprasza litery na piasku Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI