Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1

Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1.pdf
ISBN
6920799180720

OPIS

Seria „Jak to powiedzieć” szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w jeżyku polskim ważne. Serię rozpoczynają „Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1”, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą jak sobie z nimi radzić. W zapamiętywaniu idiomów pomogą zabawne rysunki.

Serię rozpoczynają Idiomy polsko-angielskie w obrazkach część 1, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą, jak sobie z nimi radzić. Seria „Jak to powiedzieć" szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w jeżyku polskim ważne.

Część 1", które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą jak sobie z nimi radzić. W zapamiętywaniu idiomów pomogą zabawne rysunki. Idiomy polsko-angielskie w obrazkach część 1, , 14,4 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI