Ich siła

Ich siła - Meg Wolitzer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Meg Wolitzer
WYMIAR
11,60 MB
NAZWA PLIKU
Ich siła.pdf
ISBN
9167641202510

OPIS

Nowa powieść Meg Wolitzer, autorki bestsellerowej Żony. Adaptacją książki na wielki ekran jest zainteresowana m.in. Nicole Kidman.Greer Kadetsky jest nieśmiałą studentką pierwszego roku, nałogową czytelniczką, idealistką oburzoną niesprawiedliwością świata. Pewnego dnia wraz z przyjaciółką Zee idzie na feministyczny protest, gdzie poznaje Faith Frank – charyzmatyczną wieloletnią liderkę ruchu kobiecego, obecnie po sześćdziesiątce, która nadal inspiruje setki młodych dziewczyn, by odważyły się zmieniać świat. Kiedy dziewczyna po raz pierwszy słyszy przemówienie swojej przyszłej mentorki, czuje, że wreszcie znalazła coś, co może nadać sens jej życiu. Wszystko teraz zmieni się nie do poznania.„Greer nie do końca wiedziała, dlaczego wzbudziła jej zainteresowanie. Z biegiem czasu utwierdziła się jednak w przekonaniu, że spotkanie z Faith Frank stało się elektryzującym punktem zwrotnym, który dał początek wszystkim późniejszym wydarzeniom. Miało upłynąć jeszcze wiele czasu, zanim nadszedł ich koniec”.

Ogromne wojska, bitne generały, Policje - tajne, widne i dwu-płciowe - Przeciwko komuż tak się pojednały? - Przeciwko kilku myślom... co nienowe! SIŁA ICH.

Data zakończenia 2020-05-13 - cena 41,60 zł Książka Ich siła do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 49,99 zł. Autor: Meg Wolitzer, wydawnictwo: Wilga. Ich siła | | KSIĄŻKI \ Literatura piękna \ Powieść społeczno-obyczajowa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Informacje o Ich siła +ZAKŁADKA - 8970364677 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI