Przez Syberię na gapę (nowe wydanie)

Przez Syberię na gapę (nowe wydanie) - Romuald Koperski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Romuald Koperski
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Przez Syberię na gapę (nowe wydanie).pdf
ISBN
5311195969881

OPIS

„Przez Syberię na gapę” to opowieść o samotnym spływie gumowym pontonem największą syberyjską rzeką Leną. Romuald Koperski zmierzył się z Syberią, nie posiadając odpowiedniego sprzętu, zapasu żywności i pieniędzy. Autor był w miejscach, które przez większość dziejów ludzkości pozostawały poza zasięgiem człowieczej wyobraźni. Książka opisuje piękno syberyjskiej ziemi oraz zamieszkałych Syberię narodów, plemion i grup etnicznych. Autor przepłynął pontonem 4500 km! Za tę niezwykłą podróż otrzymał prestiżową nagrodę „Kolosa” oraz tytuł Podróżnika Roku 1999.Najnowsze wydanie jest uzupełnione o niepublikowane wcześniej zdjęcia z Syberii oraz nowy rozdział poświęcony wydarzeniom, o których jeszcze kilkanaście lat temu nie można było pisać!

Menu Informacje o PRZEZ SYBERIĘ NA GAPĘ Romuald Koperski nowa Gdańsk - 4635516973 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2014-10-23 - cena 49,90 zł Przez Syberię na gapę to opowieść o samotnym spływie gumowym pontonem największą syberyjską rzeką Leną.

Autor był w miejscach, które przez większość dziejów ludzkości pozostawały poza zasięgiem człowieczej wyobraźni. Książka opisuje piękno ... $30.45 - „Przez Syberię na gapę" to opowieść o samotnym spływie gumowym pontonem największą syberyjską rzeką Leną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI