Przewodnik po secesji Łodzi i województwa łódzkiego

Przewodnik po secesji Łodzi i województwa łódzkiego - Maria Nowakowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Nowakowska
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po secesji Łodzi i województwa łódzkiego.pdf
ISBN
8075090773577

OPIS

Secesja to ważny, choć krótki rozdział w historii architektury w Łodzi. Śmiałe realizacje spod Ręki Gustawa Landau-Gutentegera, Augusta Furuhjelma czy Dawida Lande - by wymienić tylko kilku z całej plejady twórców - do dziś cieszą oczy przechodniów, wzbogacając swoją urodą miejski pejzaż.

Literatura popularnonaukowa już od 19,80 zł - od 19,80 zł, porównanie cen w 10 sklepach. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze przewodnik-po-secesji-lodzi-i-wojewodztwa-lodzkiego Opis: Przewodnik po secesji w Łodzi i województwie łódzkim - Nowakowska Maria.

Dla jednych jest ostoją kiczu i pozbawionej treści dekoracyjności, dla innych okresem pełnym „w, Przewodnik po secesji w Łodzi i województwie łódzkim, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Nowa Sztuka do dziś budzi żywe, choć sprzeczne emocje. Dla jednych jest ostoją kiczu i pozbawionej treści dekoracyjności, dla innych okresem pełnym „wybujałego" Magiczna Łódź-szlakiem łódzkich legend; Ariadna w fabryce; Czas trwania od 2,5 do 5 godzin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI