Niepokój społeczny wyobrażenia i problemy

Niepokój społeczny wyobrażenia i problemy - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,66 MB
NAZWA PLIKU
Niepokój społeczny wyobrażenia i problemy.pdf
ISBN
4935781501061

OPIS

"Praca jest poświęcona wyobrażeniom (odczuciom, dającym się werbalizować nastrojom społecznym) oraz problemom (tj. strukturalnym mechanizmom reakcji na niepewność, zarówno pozytywnych, jak i dysfunkcyjnych). Ze względu na złożony charakter zjawiska zawarte w tomie prace koncentrują się na różnorodnych przyczynach, przestrzeniach i objawach niepokojów społecznych"dr hab. Maciej Kowalewski, prof. US

Dostrzega się więc zmiany w modelach rodziny, społecznych funkcjach kobiety i mężczyzny, emancypację społeczną i zawodową Niepokoj spoleczny wyobrazenia i problemy [praca zbiorowa] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

Przekonaj się sam! Praca jest poświęcona wyobrażeniom (odczuciom, dającym się werbalizować nastrojom społecznym) oraz problemom (tj. strukturalnym mechanizmom reakcji na niepewność, zarówno pozytywnych, jak i dysfunkcyjnych).

POWIĄZANE KSIĄŻKI