Mury

Mury - Hollie Overton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hollie Overton
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Mury.pdf
ISBN
3540280346987

OPIS

CZY ZABIŁBYŚ, BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca.Kiedy poznaje Lance’a Dobsona, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu.Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila, zastanawia się, czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów, z którymi pracowała.Teraz musi zdecydować, czy zaryzykuje wszystko, by chronić rodzinę.Czy dysponuje środkami, które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?MURY to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera LALECZKA.

Usłyszałem nagranie Luisa Llacha i śpiewający, w... mury. dopuszczalne w grach .

przyciskać (przycisnąć, przypierać, przyprzeć) kogoś do muru - nie pozostawić komuś wyboru; stawiać kogoś w sytuacji bez wyjścia; zmuszać kogoś do podjęcia działań przez niego nie akceptowanych: Czuję się przyparty do muru, bo prosisz mnie o pożyczkę, powołując się na naszą przyjaźń.Mnie się ostatnio nie przelewa, ale nie potrafię ... Mur Oporowy najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI