Karl-Heinz M.

Karl-Heinz M. - Grzegorz Kwiatkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kwiatkowski
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Karl-Heinz M..pdf
ISBN
2584101912409

OPIS

Książka kontynuuje – realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" – strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze Spoon River" Edgara Lee Mastersa. Kwiatkowski przenosi czytelników z terenu historii na obszar tragedii domowej i pytań o antynatalizm. W minimalistycznych tekstach można usłyszeć głosy ofiar eugeniki, projektu T4, tragicznych rozbitków Shoah Claude’a Lanzmanna.

Książka kontynuuje ? realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" ? strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze Spoon River" Edgara Lee Mastersa. Książka kontynuuje - realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" - strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze ... W książce „Karl-Heinz M." odnaleźć można także głosy ofiar eugeniki, projektu T4, tragicznych rozbitków „Shoah" Claude'a Lanzmanna. Autor równolegle rozwija zagraniczną karierę zespołu Trupa Trupa, który współpracuje z Glitterbeat Records, Lovitt Records, Sub Pop Records, Moorworks, Blue Tapes and X-Ray Records, Ici d ... Karlheinz Böhm.

16 marca 1928 w Darmstadt, zm. 29 maja 2014 w Grödig) − austriacki aktor, a także działacz społeczny i filantrop; twórca fundacji dobroczynnej Menschen fuer Menschen ( Ludzie dla ludzi ).

POWIĄZANE KSIĄŻKI