Będę Cię szukał aż Cię pokocham

Będę Cię szukał aż Cię pokocham - Krzysztof Koziołek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Koziołek
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
Będę Cię szukał aż Cię pokocham.pdf
ISBN
1931808415719

OPIS

Mijają dwa lata, odkąd Wally odszukał Kesję ? miłość swego życia ? i razem z Iną pokonał ludzi pracujących dla bezwzględnego koncernu Yeyland-Wutani. Teraz trójka dwudziestolatków obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami pracuje dla Międzynarodowej Agencji do Spraw Nadprzyrodzonych, pod okiem Sary Bednarz i Andrzeja Sokoła. W fabryce położonej przy granicy z Niemcami finalizują prace nad niezwykle ważnym wynalazkiem.Niestety, związek Wally’ego i Kesji przechodzi kryzys. Na domiar złego chłopak zaczyna się interesować Iną, nie zdając sobie przy tym sprawy, że ta od dawna się w nim podkochuje. Jakby tego było mało, fabryka zostaje zniszczona w wyniku katastrofy kolejowej.Fiasko projektu sprawia, że Sara Bednarz musi walczyć o to, aby dowodzony przez nią europejski oddział Agencji nie przestał istnieć. Problemy dotykają też Wally’ego, który wikła się w uczuciową rozgrywkę z Kesją i Iną. Sokół zaś ? nie wierząc w przypadki ? podejmuje własne śledztwo w sprawie wypadku kolejowego.Wkrótce wszyscy stają na drodze spisku, który zmieni świat bezpowrotnie.

Pobierz Online. Będę Cię szukał, aż Cię pokocham pojawi się na rynku książki już w połowie listopada. Opis Wydawcy: Mijają dwa lata, odkąd Wally odszukał Kesję - miłość swego życia - i razem z Iną pokonał ludzi pracujących dla bezwzględnego koncernu Yeyland-Wutani.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Będę Cię szukał, aż Cię pokocham". "Będę Cię szukał, aż Cię pokocham" to książka oparta na mocno dynamicznej fabule, w której praktycznie cały czas coś się dzieje. Autor w porównaniu z pierwszą częścią, zwiększył tempo utrzymania akcji, co zaowocowało sporą ilością wydarzeń. Książka Będę Cię szukał aż Cię pokocham Część 2, pochodzi z wydawnictwa Manufaktura Tekstów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI