Wiarygodne chrześcijaństwo. O Kościele z miłością acz ciut złośliwie

Wiarygodne chrześcijaństwo. O Kościele z miłością acz ciut złośliwie - Józef Puciłowski OP | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Józef Puciłowski OP
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Wiarygodne chrześcijaństwo. O Kościele z miłością acz ciut złośliwie.pdf
ISBN
4115390023196

OPIS

Żyj wiarą, która nie boi się myśleć Misją każdego dominikanina są dwie rzeczy: szukanie prawdy i dzielenie się owocami kontemplacji. A co jeśli natrafi się na dominikanina nieco przekornego, uszczypliwego i dość upartego? Łagodnego jak baranek, ale też ostrego jak węgierski gulasz? Efekt jest oszałamiający. Otrzymujemy wówczas kaznodzieję, który pokazuje, że prawda wyzwala, że wiara to nie wierność przepisom, że na obrzeżach Kościoła jest nadal wiele dobra, a w życiu warto kierować się sumieniem. Ta książka to zbiór bezkompromisowych komentarzy do Pisma Świętego. To swoiste Credo ojca Józefa Puciłowskiego OP, pokazanie czym w istocie jest chrześcijaństwo godne wiary, godne życia każdego z nas. Józef Puciłowski (ur. 1939) – dominikanin, autor wielu książek i ponad 250 artykułów o tematyce politycznej i religijnej. Współpracował z miesięcznikiem „Więź” oraz „Tygodnikiem Powszechnym”. Był aktywnym działaczem Klubu Inteligencji Katolickiej we Wrocławiu. Znany z krytycznego myślenia, prowokacyjnych wykładów oraz kazań.

Współpracował z miesięcznikiem „Więź ... O Kościele z miłością acz ciut złośliwie; 0 Koszyk ... O Kościele z miłością acz ciut złośliwie.

Współpracował z miesięcznikiem „Więź" oraz „Tygodnikiem ... O Kościele z miłością acz ciut złośliwie (6098007) - Józef Puciłowski OP - Książka, recenzja, streszczenie ... Wiarygodne chrześcijaństwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI