Moc nadziei

Moc nadziei - abp Grzegorz Ryś | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
abp Grzegorz Ryś
WYMIAR
5,56 MB
NAZWA PLIKU
Moc nadziei.pdf
ISBN
8008795562766

OPIS

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja Teksty abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem bliskości i miłości Boga. Abp Grzegorz Ryś – arcybiskup metropolita łódzki nominat, w latach 2011-2017 biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej. Znany z nieustannego głoszenia Ewangelii w każdym miejscu i czasie. Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji KEP. Zaangażowany w dialog ekumeniczny i międzyreligijny. Doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie historii. Autor wielu bestsellerów.

Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem bliskości i miłości Boga. Moc słowa + Moc wiary + Moc nadziei [Ryś Grzegorz] Książka religijna już od 55,96 zł - od 55,96 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Moc nadziei - bp Grzegorz Ryś - opis książki: Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja Teksty abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą.

Autor: adp Grzegorz Ryś Wydawnictwo: WAM Format: 16 x 22 cm, s. 224, oprawa twarda ISBN: 978-83-277-1757-3 Moc nadziei / Książki, czasopisma, albumy › Książki › Moc nadziei Questions regarding orders and items on the site in a language other than Polish should be asked by e-mail: [email protected] Aby nie było wątpliwości pragnę poinformować, że ta prezentacja jest tylko przekładem z języka angielskiego tej oto prezentacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI