Małżeństwo Neili Forster Wyd. III

Małżeństwo Neili Forster Wyd. III - Marek Romański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Małżeństwo Neili Forster Wyd. III.pdf
ISBN
4141878513347

OPIS

Lata 20. XX w., Stany Zjednoczone. Doktor Piotr Vulpius jest z wykształcenia lekarzem, który jednak porzucił swoją praktykę, aby zostać prywatnym detektywem. Odwiedza go niejaki Józef Scat, który zgłasza zaginięcie swojego przyjaciela, byłego marynarza, Martina Forstera. Szybko okazuje się, że Forster miał piękną i młodszą o osiem lat żonę Neilę, która pomimo kilku dni od jego zaginięcia, wcale nie kwapi się, aby zgłosić sprawę na policję. Co więcej, opornie odpowiada na pytania zadane przez detektywa i policję. Doktor Vulpius wraz z redaktorem Otmarem podejmują śledztwo. Niebawem okazuje się, że zniknęły wszystkie podobizny Martina Forstera i właściwie nie wiadomo, jak on wyglądał.

Doktor Piotr Vulpius jest z wykształcenia lekarzem, który jednak porzucił swoją praktykę, aby zostać prywatnym detektywem. 245 1 0 %a Małżeństwo Neili Forster / %c Marek Romański. 250 %a Wyd.

pol.: 1991-01-01 Liczba stron: 219 Język: ... Małżeństwo Neili Forster. Seria: Stary polski kryminał - Marek Romański - opis książki: Lata 20.

POWIĄZANE KSIĄŻKI