Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety

Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety - Dagmara Gmitrzak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmara Gmitrzak
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety.pdf
ISBN
1092400276440

OPIS

Zacznij wreszcie żyć dla siebie!Pewnie już słyszałaś te słowa: "Zacznij żyć dla siebie, pokochaj siebie!". Ale co tak naprawdę oznacza miłość do siebie i dlaczego jest tak ważna dla każdej z nas? My, kobiety, mamy skłonność poświęcania się dla bliskich, zaniedbywania swoich potrzeb i stawiania siebie na ostatnim miejscu. Autorka książki - doświadczona trenerka i terapeutka - oprowadzi Cię krok po kroku po Twoim wewnętrznym świecie i pomoże Ci rozpocząć praktykę kochania siebie. Dowiesz się, jak zachować swoje granice w relacjach z ludźmi, jak szanować siebie, będąc w związku, jak rozpoznać, które kobiece archetypy są w Tobie aktywne, jak obudzić swoją kobiecość i docenić dar, jakim jest Twoje życie.Ten poradnik będzie Twoją pozytywną inspiracją bazującą na solidnych podstawach psychologii humanistycznej, transpersonalnej i jungowskiej oraz mądrości rdzennych kultur świata. Z tą książką nawiążesz najważniejszą relację w Twoim życiu - relację z samą sobą!

Autor: Dagmara Gmitrzak, wydawnictwo: Sensus. Z tą książką nawiążesz najważniejszą relację w Twoim życiu - relację z samą sobą! Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety od Dagmara Gmitrzak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Przeczytaj recenzję Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI