Ubranka dla dzieci na szydełku

Ubranka dla dzieci na szydełku - Nicki Trench | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicki Trench
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Ubranka dla dzieci na szydełku.pdf
ISBN
3192845777876

OPIS

W kolorowych szydełkowych ubrankach maluch będzie czuł się swobodnie i wyglądał uroczo. Oto 35 ładnych i łatwych projektów ubranek i zabawek, które możesz zrobić dla swojego dziecka lub na prezent.Z najdelikatniejszych włóczek mistrzyni szydełka, Nicki Trench, stworzyła tę efektowną kolekcję sweterków, kamizelek, sukienek, bucików, czapeczek, kocyków i zabawek dla niemowląt i nieco starszych brzdąców. Znajdziesz tu wzory odpowiednie dla chłopców i dziewczynek. Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z szydełkiem. Z krótkiego podręcznika zamieszczonego na początku książki nauczysz się wszystkich potrzebnych splotów, a dokładne instrukcje w opisach projektów poprowadzą cię krok po kroku do stworzenia małego szydełkowego arcydzieła.Nicki Trench to jedna z najbardziej znanych postaci propagujących odrodzenie rękodzieła domowego w Wielkiej Brytanii. Projektuje, uczy i pisze o robótkach na drutach i szydełku, dekorowaniu ciast oraz... hodowli kur; jest autorką wielu książek o robótkach, a także założycielką Laughing Hens, wiodącego brytyjskiego sklepu internetowego z włóczkami i akcesoriami do robótek. Prowadzi stronę internetową www.nickitrench.com oraz blog nickitrench.blogspot.com.

Oto 35 ładnych i łatwych projektów ubranek i zabawek, które możesz zrobić dla swojego dziecka lub na prezent. Jej tytuł to Ubranka dla dzieci na szydełku. 35 projektów dla dzieci w wieku 0-3 lat (link prowadzi na stronę wydawnictwa), autorką jest Nicki Trench.

Tak jest właśnie w przypadku robótek ręcznych. Oprócz tradycyjnych haftów i robienia koronek techniką frywolitki, do tradycyjnych form prac ... Ubranka dla dzieci na szydełku już od 19,35 zł - od 19,35 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI