Olbiński. Malarstwo / Painting

Olbiński. Malarstwo / Painting - Rafał Olbiński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Olbiński
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
Olbiński. Malarstwo / Painting.pdf
ISBN
8857202436435

OPIS

Nowy minialbum z serii Malarstwo przedstawia twórczość jednego z najbardziej znanych na świecie artystów surrealistycznych – Rafała Olbińskiego. Jego niezwykłej urody prace zdobią okładki czołowych czasopism, takich jak „Der Spiegel”, „Newsweek” czy „Time”, i prezentowane są w najlepszych galeriach sztuki na świecie. Olbiński porusza wielkie, abstrakcyjne tematy, skrystalizowane w obrazach zaskakujących swoją celnością. Album prezentuje autorski wybór prac artysty.

Warszawa. Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 11 - 19 Sobota 11 - 16 ...każdy z obrazów Olbińskiego otwiera świat rozkoszy nowych odkryć.

Malarstwo (Rafał Olbiński). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Siódmy już minialbum z serii Malarstwo przedstawia dzieła Rafała Olbińskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych malarzy surrealistycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI