Mało brakowało

Mało brakowało - Monika B. Janowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika B. Janowska
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Mało brakowało.pdf
ISBN
1692137481106

OPIS

Magda i Blanka to młode kobiety, którym bagaż doświadczeń życiowych nie odebrał, na całeszczęście!, chęci do życia i pogody ducha. Pierwsza cierpi na nietypową przypadłość: w stresujących momentach traci głos i zdolność mówienia, druga posiada niebywałą umiejętność wplątywania się w niecodzienne sytuacje. Pierwsza staje się obiektem zainteresowania przystojnego architekta, druga zostaje porzucona przez męża dla innego mężczyzny. Pierwsza jest wziętym hydraulikiem, druga na niektórych robi wrażenie typowej blondynki.Choć tak różne, staną się dla siebie wsparciem, a połączy je coś więcej niż przyjaźń, bo… genetyka.Kiedy dodamy do tego tajemnicę babki Władysławy, dostaniemy wybuchową mieszankę. Nie zabraknie nawet wątku kryminalno-detektywistycznego. Tu naprawdę wszystko zdarzyć się może!

Jednakże, po przełamaniu się i pójściu na seans stwierdzam, iż całe to psioczenie o wtórności i ... Generuj mema Generuj swojego mema z podpisem. Mało brakowało.

źródło: NKJP: Ewa Nowacka: Może nie, może tak, 1995 Ale wtedy, coś ty tych esmanów rozwalił z automatu, to mało brakowało, a byliby mnie wysłali do Bozi.. źródło: NKJP: Zygmunt Zeydler-Zborowski: Czarny mercedes, 2005 Mało brakowało, by jednak skończyła tak, jak chciał ów zawzięty ... Mało brakowało Lyrics: Mało brakowało, frajer był na celowniku / Szybko namierzony na odkazie euro w pliku / Przytyrany z prawej, z lewej drugi go zabiera / Rozsypał się plik, nie dociął ... "Mało brakowało" to zabawna historia o przyjaźni dwóch kobiet, która pokazuje, jak bardzo przeciwności lubią się przyciągać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI