Imbirowa miłość

Imbirowa miłość - Inka Jabłońska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Inka Jabłońska
WYMIAR
11,55 MB
NAZWA PLIKU
Imbirowa miłość.pdf
ISBN
1457671142939

OPIS

Zapach imbiru i kręta droga do miłościSiostrom Dębińskim sypią się na głowę same katastrofy. Roksi zostaje uśmiercona w serialu, w którym gra główną rolę, i nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Lucy wciąż przeżywa zerwane zaręczyny i próbuje się spełnić, nadzorując remont odziedziczonego dworku. Kłopot w tym, że budynek jest w kompletnej rozsypce, a Lucy nie ma wolnej ręki, bo współwłaścicielką dworku jest jej siostra, z którą nigdy w niczym się nie zgadza.Kiedy Roksi pakuje w grudniu walizki i decyduje się odwiedzić Lucy, mimo mrozu robi się naprawdę gorąco… Sprawy nie ułatwia pojawienie się dwóch intrygujących mężczyzn, których obecność już na pierwszy rzut oka wróży kłopoty. Dziewczynom pozostaje liczyć na cud lub imbirową nalewkę według przepisu ekscentrycznej ciotki Matyldy. A właśnie zbliżają się święta…Czy jesteś gotowa się zakochać?

Ot dobra na wieczór, ale długo z nami ta historia nie zostanie. Imbirowa miłość Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

Roksi największe marzenie częściowo legło w gruzach. Zapach imbiru i kręta droga do miłości. Siostrom Dębińskim sypią się na głowę same katastrofy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI