Hetman Chrystusa. Biografia św. Jana Pawła II. Tom 3

Hetman Chrystusa. Biografia św. Jana Pawła II. Tom 3 - Jolanta Sosnowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Sosnowska
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Hetman Chrystusa. Biografia św. Jana Pawła II. Tom 3.pdf
ISBN
5864969963383

OPIS

Dopóki żył Papież Wojtyła, dopóki paliły się światła w oknach jego apartamentów wychodzących na Plac Św. Piotra, dopóty świat wydawał się być jeszcze w błogosławionych ryzach piękna, dobra i prawdy. Ten biskup w bieli miał bowiem dar jednoczenia ludzi na całym świecie wokół światła Chrystusowej nauki. Obejmujący lata 1990-1997 tom trzeci „Hetmana Chrystusa” – największej na świecie biografii Papieża Polaka – ukazuje św. Jana Pawła II zmagającego się z wieloma zagrożeniami. Przed Papieżem Polakiem stają kolejne wyzwania, z którymi musi borykać się Kościół. Nie tylko wtedy, także dziś.Wielką wartością tej książki są liczne cytaty z oficjalnych i prywatnych wystąpień, a także z pism papieskich.Są to całkowicie aktualne myśli, tak jakby Papież teraz analizował sytuację w Polsce, w Europie i w świecie oraz w Kościele. Zapoznajemy się nie tylko z życiem św. Jana Pawła II, które co prawda przeminęło, ale także z jego nauczaniem, które przeminąć nigdy nie powinno – po to też powstaje to dzieło.„Hetman Chrystusa” to jedyna na świecie tak bogata biografia Ojca Świętego, zaplanowana na cztery obszerne tomy – bogato ilustrowane (w tym tomie 150 fotografii) – oraz napisane piękną i zrozumiałą polszczyzną.To fascynująca podróż do czasów Jana Pawła II, która porwie każdego.

488 str. Szczegóły ... Tom III największej na świecie biografii św.

„Hetman Chrystusa" to jedyna na świecie tak bogata biografia Ojca Świętego, zaplanowana na cztery obszerne tomy - bogato ilustrowane (w tym tomie 150 fotografii) - oraz napisane ... Obejmujący lata 1990-1997 tom trzeci „Hetmana Chrystusa" - największej na świecie biografii Papieża Polaka - ukazuje św. Jana Pawła II zmagającego się z wieloma zagrożeniami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI