Sowie czary. Cudowna przyjaźń

Sowie czary. Cudowna przyjaźń - Ina Brandt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ina Brandt
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
Sowie czary. Cudowna przyjaźń.pdf
ISBN
3942851883826

OPIS

Flora i Złotoskrzydła znalazły dom dla osieroconego liska. Wkrótce dziewczynkę odwiedza jej najlepsza przyjaciółka – Zoe, która jest zachwycona nowym domem Flory. Klub jeździecki zyskuje kolejnego mieszkańca – kuca szetlandzkiego. Niebawem nad spokojną miejscowością przechodzi ogromna burza, po której wiele się zmienia, a ukochana sowa Flory traci magiczne moce. Wszystko jest inaczej! Flora nie potrafi porozumieć się z sową i wydaje się, że może to być już koniec ich przyjaźni. Tymczasem na pomoc czeka kucyk, który źle czuje się w nowym miejscu. Co trapi nowego mieszkańca stadniny? Dlaczego sowa nie potrafi już mówić ludzkim głosem? Czy Florze uda się pomócswojej ukochanej Złotoskrzydłej?

Cudowna przyjaźń - Ina Brandt - opis książki: Flora i Złotoskrzydła znalazły dom dla osieroconego liska. Wkrótce dziewczynkę odwiedza jej najlepsza przyjaciółka - Zoe, która jest zachwycona nowym domem Flory.

Cudowna przyjaźń Ina Brandt. Flora i Złotoskrzydła znalazły dom dla osieroconego liska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI