Niepokorni

Niepokorni - Vincent V. Severski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent V. Severski
WYMIAR
10,26 MB
NAZWA PLIKU
Niepokorni.pdf
ISBN
7173620222883

OPIS

Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q.Po udanej operacji wywiezienia Michaiła Popowskiego z Rosji, Sara i Konrad wracają do Polski. Okazuje się, że podczas ich nieobecności Wydział Q zostaje rozwiązany. Tymczasem nad Europą zawisa widmo politycznego kataklizmu – ktoś planuje na nowo zbudować hierarchię wpływów na świecie.Sara i Konrad świadomi zagrożenia wiszącego nad Polską, nielegalnie zbierają Wydział Q do ostatniej akcji. Ta potyczka rozegra się poza prawem. I będzie wyjątkowo brutalna.Niepokorni to tytuł podwójnie ekscytujący. To zarówno zakończenie serii, ale i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora. Na takie zakończenie warto było czekać!

Fabuła. Po brawurowej eksfiltracji Michaiła Popowskiego z Rosji, ekipa Konrada Wolskiego i Sary Korskiej napotyka niespodziewane trudności w Polsce. Shameless - Niepokorni - opis fabuły.

To najbardziej mroczna karta z pracy wywiadowczej. To doskonałe zwieńczenie historii, którą wykreował Vincent V.

POWIĄZANE KSIĄŻKI