Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika (wydanie 2)

Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika (wydanie 2) - Josh Seiden | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Josh Seiden
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika (wydanie 2).pdf
ISBN
1976233516422

OPIS

Zaprojektowanie doświadczeń użytkownika (UX) jest najłatwiejsze, jeśli do pracy i testów angażuje się... rzeczywistych userów i pozyskuje od nich informację zwrotną. Podejście lean UX łączy podstawy myślenia projektowego i programowania zwinnego. Myślenie projektowe rozszerza zakres pracy poza interfejsy i artefakty, opierając się na współpracy, iteracjach, budowaniu i empatii. Metodologie zwinne polegają na przeorientowaniu wytwarzania oprogramowania na krótsze cykle, regularnym dostarczaniu wartości i ciągłym uczeniu się. Ważne jest szybkie zapoznawanie klientów z pomysłami i ciągłe dostosowywanie się do nowo zdobytej wiedzy. W ten sposób lean UX znakomicie sprawdza się w projektowaniu wrażeń użytkownika w środowiskach zwinnych.Ta książka jest drugim wydaniem znakomitego podręcznika, w którym opisano wartościowe zasady, taktyki i techniki polecane dla zespołów pracujących nad produktem, aby mogły one w zwinnym procesie ująć projektowanie, eksperymenty oraz nieustanne doskonalenie rozwiązań. W książce pokazano, jak ściśle współpracować oraz wcześnie i odpowiednio często pozyskiwać informacje zwrotne. Praktyczne wskazówki ułatwią wdrożenie zasad kierowania projektowaniem w krótkich, powtarzalnych cyklach, co pozwoli na ocenę, które działania są najlepsze dla firmy i użytkownika. To cenna pozycja zarówno dla projektantów UX, jak i dla programistów czy menedżerów, którzy znajdą w niej źródło pożytecznych wskazówek ułatwiających uzyskanie doskonałych wrażeń użytkownika.W tej książce:zarys metodologii lean UX i zasady projektowania doświadczeń użytkownikaetapy cyklu lean UXpozyskiwanie informacji zwrotnych i ich wykorzystywanieintegracja praktyk lean UX w obrębie organizacjirola podejścia lean UX w typowym środowisku zwinnego wytwarzania oprogramowaniaLean UX: zwinne zespoły projektują najlepsze interakcje!

Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika. Rok wydania: 2020 Oprawa: Miękka Wysyłka: Lean UX dla zespołów Agile.

Podejście lean UX łączy podstawy myślenia projektowego i... Lean UX dla zespołów Agile. Projektowane doskonałych wrażeń użytkownika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI