Kornelia. Tajemne przejście

Kornelia. Tajemne przejście - Agnieszka Rusin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Rusin
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Kornelia. Tajemne przejście.pdf
ISBN
3926800708502

OPIS

Kornelia. Tajemne przejście to kontynuacja przygód osobliwej niebieskowłosej dziewczynki, która posiada magiczne moce. Pozornie wygrała walkę ze złem, jednak wciąż odczuwa niepokój... Dziewczynka chce podarować wyjątkowy prezent urodzinowy swojej przyjaciółce Berci i zakrada się do magicznego lasu, który nie będzie już wyglądał tak jak wcześniej. Czy zło powróci? Czy Kornelii uda się zrealizować plan i sprawić niespodziankę przyjaciółce? Jeśli chcecie się przekonać, sięgnijcie po tę książkę i poznajcie dalsze przygody dziewczyny, która bez wątpienia może nosić miano Harrego Pottera w spódnicy!

Sprawdź też koniecznie recenzję "Kornelia i Tajemne Przejście". Tajemne przejście kornelia Tom 2 - Agnieszka Rusin - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kornelia Tajemne Przejście, Rusin A., Wasilewski K., 20,6 zł.

Dziewczynka chce podarować wyjątkowy... - ISBN: 978-83-6626-345-1 Książka Tajemne przejście.

POWIĄZANE KSIĄŻKI