Historia świata każdego dnia

Historia świata każdego dnia - Paweł Pomykalski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Pomykalski
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Historia świata każdego dnia.pdf
ISBN
7211420586761

OPIS

Bogato ilustrowana książka zapoznaje czytelnika z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami, których rocznica przypada w danym dniu roku kalendarzowego. Wśród nich znalazły się takie przełomowe momenty dla historii naszego globu, jak wybuchy wojen i bitew czy wystrzelenie w kosmos pierwszego sztucznego satelity Ziemi i wyemitowanie pierwszego na świecie znaczka pocztowego.

Wśród nich znalazły się takie przełomowe momenty dla historii naszego globu, jak wybuchy wojen i bitew czy wystrzelenie w kosmos pierwszego sztucznego satelity Ziemi i wyemitowanie pierwszego na świecie znaczka pocztowego. Bogato ilustrowana książka zapoznaje czytelnika z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami, których rocznica przypada w danym dniu roku kalendarzowego. Opis: Historia świata Każdego dnia - Pomykalska Beata, Pomykalski Paweł. Bogato ilustrowana książka zapoznaje czytelnika z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami, których rocznica przypada w danym dniu roku kalendarzowego. Książka "Historia świata każdego dnia" Beata Pomykalska nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Ilość stron: 384 Bogato ilustrowana książka zapoznaje czytelnika z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami, których rocznica przypada w danym dniu roku kalendarzowego. ... Bogato ilustrowana książka zapoznaje czytelnika z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami, których rocznica przypada w danym dniu roku kalendarzowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI