Dziewczyna na cienkiej linie

Dziewczyna na cienkiej linie - Jayne Ann Krentz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jayne Ann Krentz
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna na cienkiej linie.pdf
ISBN
1569283356713

OPIS

Po bestsellerach Dziewczyna, która wiedziała za dużo i Ucieczka ze snu mistrzyni literatury obyczajowej powraca do Hollywood lat 30, miasta marzeń, namiętności i zbrodni, gdzie nawet najjaśniejszy blichtr nie może ukryć najmroczniejszych sekretów…Niebanalna kobieta i tajemniczy mężczyzna stąpają po cienkiej linie namiętności w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce.Była trapezistka cyrkowa, Amalie Vaughn, przeprowadziła się do Burning Cove, aby zacząć wszystko od nowa. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Bo w Burning Cove nikt nie jest tym, kim się wydaje i nie tylko ludzie, ale i miejsca ukrywają mroczną przeszłość. Tak jak dom, który kupiła, i mężczyzna, który pojawił się w jej życiu…

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Po bestsellerach Dziewczyna, która wiedziała za dużo i Ucieczka ze snu mistrzyni literatury obyczajowej powraca do Hollywood lat 30, miasta marzeń, namiętności i zbrodni, gdzie nawet najjaśniejszy blichtr nie może ukryć najmroczniejszych sekretów… Niebanalna kobieta i tajemniczy mężczyzna stąpają po cienkiej linie namiętności w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce. Była ... Dziewczyna na cienkiej linie Krentz Jayne Ann.

Niebanalna kobieta i tajemniczy mężczyzna stąpają po cienkiej linie namiętności w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce. » Dziewczyna na cienkiej linie; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... NOWY BESTSELLER TOP 10 „NEW YORK TIMESA" Po bestsellerach Dziewczyna, która wiedziała za dużo i Ucieczka ze snu mistrzyni literatury obyczajowej powraca do Hollywood lat 30, miasta marzeń, namiętności i zbrodni, gdzie nawet najjaśniejszy blichtr nie może ukryć najmroczniejszych sekretów….

POWIĄZANE KSIĄŻKI