Bauman. Czynić swojskie obcym. Rozmowy Petera Haffnera z Zygmuntem Baumanem

Bauman. Czynić swojskie obcym. Rozmowy Petera Haffnera z Zygmuntem Baumanem - Peter Haffner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Haffner
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Bauman. Czynić swojskie obcym. Rozmowy Petera Haffnera z Zygmuntem Baumanem.pdf
ISBN
7192029534496

OPIS

Cztery ważne rozmowy z Zygmuntem Baumanem, jednym z najważniejszych socjologów i myślicieli XX wieku.Rozmowy o miłości i zatracaniu zdolności kochania, o losie i historii, o doświadczeniu i pamięci, o społeczeństwie i odpowiedzialności, o przeszłości i teraźniejszości.Rozważania o życiu i próbach kształtowania go, udaremnianych co jakiś czas przez los. I o staraniu, aby pozostać człowiekiem, który potrafi spojrzeć sobie w oczy.Czytany na wszystkich kontynentach filozof, prorok postmodernizmu, w swojej pracy elementy polityczne i osobiste uważał za nierozłączne. Intelekt i zaangażowanie, władza i tożsamość, religia i fundamentalizm, szczęście i moralność, utopia i historia to tylko niektóre z tematów, które zajmowały go przez całe życie, i które pojawiają się w rozmowach z Haffnerem.

Czynić swojskie obcym. Rozmowy Petera Haffnera z Zygmuntem Baumanem - Haffner Peter - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Rozmowy o miłości i zatracaniu zdolności kochania, o losie i historii,... - ISBN: 978-83-8032-415-2 Bauman Czynić swojskie obcym., Haffner Peter, 38,7 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI