Złote sidła

Złote sidła - Marek Romański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Złote sidła.pdf
ISBN
3689804973056

OPIS

Warszawa, lata 30. XX w. Romans kryminalny. Roman Gordon jest bezrobotny i bez grosza przy duszy. Grozi mu wyrzucenie z wieloosobowego pokoju, który zamieszkuje razem z trzema innymi osobami. W barze, gdzie pije za ostatnie pieniądze poznaje inzyniera Karlińskiego, który załatwia mu pracę na stanowisku kasjera w swojej firmie. Jednocześnie Gordon poznaje piękną niedostępną kobietę, z którą próbuje nawiązać kontakt. Umożliwia mu to znalezienie pracy, gdyż wcześniej na obdartego człowieka nie chce nikt spojrzeć. Jakie będą losy tego romansu i czy coś lub ktoś stanie na drodze Romana Gordona?

W pewnych chwilach zdawało ... Literatura piękna; Kryminał, sensacja, thriller; Złote sidła; Pobierz fragment (mobi) Pobierz fragment (epub) Złote sidła | Romański Marek | Ciekawe Miejsca. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Złote sidła - Curwood James Oliver , tylko w empik.com: 5,09 zł .

Jej pierwsze polskie wydanie ukazało się w roku 1927, autorem tłumaczenia jest Kazimierz Nałęcz-Rychłowski.W latach 90.XX wieku ukazały się tłumaczenia "Złotych sideł" podpisane "Kazimierz Rychołowski ... Złote sidła (1932) Trouble in Paradise - Sympatyczna para oszustów, Lily Vautier (Miriam Hopkins) i Gaston Monescu, alias La Valle [Herbert Marshall] zaangażowali się w roli sekretarza i... Złote sidła, to było moje drugie spotkanie z Curwoodem (pierwsze to Szara Wilczyca i Bari...). Nie wiedziałam co jeszcze wypożyczyć z biblioteki i jakoś bez przekonania sięgnęłam po tę pozycję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI