Sekretny język kotów

Sekretny język kotów - Susanne Schötz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susanne Schötz
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Sekretny język kotów.pdf
ISBN
5837078878611

OPIS

Co mówi do ciebie twój kot? Czy jego słodkie pomrukiwanie oznacza, że wyznaje ci miłość, czy właśnie planuje podbój twojego mieszkania?Może mruczeć, fukać, prychać, a nawet krzyczeć lub dać długi koncert wycia. O tak, twój kot ma wiele do powiedzenia.Susanne Schötz, profesor szwedzkiego Uniwersytetu w Lund, postanowiła zbadać kocią mowę. W swojej przełomowej książce udowadnia, że koty rozmawiają nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi opiekunami. Dzięki jej spostrzeżeniom i wskazówkom:– rozszyfrujesz mowę swojego kota;– poznasz lepiej jego potrzeby: kiedy chce być w samotności lub wymaga pieszczot;– zrozumiesz jego zachowanie w codziennych sytuacjach.

Pobierz 'Sekretny język kotów' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki.

Sprawdź! „Sekretny język kotów" to poradnik, który może budzić różnego rodzaju emocje. Ci, którzy poszukiwali typowego poradnika, mogą czuć się mocno zawiedzeni, a wręcz znudzeni, czytając o fonetycznym aspekcie kociej mowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI