Sadie

Sadie - Courtney Summers | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Courtney Summers
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Sadie.pdf
ISBN
4110559977883

OPIS

Sięgnij po thriller, który zmrozi krew w Twoich żyłach! Poznaj jedną z najpopularniejszych amerykańskich powieści roku 2018. Nominowana do Goodreads Choice Awards zajęła 2. miejsce na liście Best YA Fiction.Sadie nie ma łatwego życia. Dorastając bez rodziców, wychowuje swoją siostrę Mattie i choć życie ich nie rozpieszcza, najgorsze dopiero nadejdzie.Kiedy Mattie zostaje znaleziona martwa, cały świat Sadie się rozpada. Po nieudanym dochodzeniu policyjnym jest zdeterminowana, aby znaleźć zabójcę i wymierzyć mu sprawiedliwość.West McCray, który prowadzi audycje radiowe poświęcone małym, zapomnianym miasteczkom w Ameryce, podsłuchuje historię Sadie na zapyziałej stacji benzynowej. Dziennikarz wkrótce zaczyna mieć obsesję na punkcie odnalezienia dziewczyny, która zaginęła w trakcie poszukiwań mordercy swojej siostry. Nagrywa podcast, w którym relacjonuje, jak podąża śladami Sadie, starając się odkryć jej losy i odnaleźć ją samą, zanim będzie za późno.

Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Sadie (jap. サディ Sadi) - Japoński zespół visual-kei utworzony w 2005 r.

Aktualnie jest w związku z Shep i wspólnie wiążą swoją przyszłość z muzyką. 1 Wygląd 1.1 Wygląd ogólny 1.2 Strój roboczy 1.3 Strój na chłodniejsze dni 1.4 Strój sportowy 2 ... The latest tweets from @sadiegennis Given name Women.

POWIĄZANE KSIĄŻKI