Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000

Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000.pdf
ISBN
6031201095276

OPIS

Jest to mapa jednostronna w skali 1:40'000. Przedstawia okolice Rabki-Zdroju od Mszany Dolnej na północy, przez Jurków i Ochotnicę Górną na wschodzie po Nowy Targ na południu, Sidzinę i Podwilk na zachodzie.Rabka-Zdrój, położona w północnej części Gorców, w dolinie rzeki Raby, znana jest przede wszystkim ze swojej funkcji uzdrowiskowej. Stanowi również dobre miejsce wypadowe w Beskid Wyspowy oraz pasmo Gorców i Gorczański Park Narodowy. Jest to atrakcyjny teren na piesze i rowerowe wycieczki. Okolice Rabki-Zdroju to również ciekawe pod względem krajoznawczym miejsca z zabytkową architekturą drewnianą i murowaną oraz muzeami.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.Na odwrocie znajduje się obszerny informator z opisami atrakcji turystyczno-krajoznawczych, w tym wybranych obiektów architektury drewnianej i murowanej, muzeów oraz osobliwości przyrody. Informator uzupełniają fotografie oraz plany miast: Rabki-Zdrój, Nowego Targu, Mszany Dolnej i Jordanowa.

Książka w kategorii Podróże. Okładka broszurowa.

Rabka-Zdrój, położona w północnej części Gorców, w dolinie rzeki Raby, znana jest przede wszystkim ze swojej funkcji uzdrowiskowej. Mapa Rabka-Zdrój i okolice, skala 1:40000, wydanie IV już od 6,73 zł - od 6,73 zł, porównanie cen w 7 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, Mapa turystyczna Rabki i okolic z dużą częścią Gorców - aż po Turbacz, skala 1:40 000 Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

POWIĄZANE KSIĄŻKI