[OUTLET] Podwójny strzał

[OUTLET] Podwójny strzał - Anna Blundy | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Blundy
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Podwójny strzał.pdf
ISBN
4169366759889

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Faith Zanetti nie ma pojęcia, dlaczego wszyscy tak nagle zainteresowali się tym, kto podłożył bombę w samolocie TAA 67, który spadł w płomieniach nieopodal szkockiej wioski Cairnbridge ćwierć wieku temu. Młodej dziennikarce, która tylko na froncie czuje się jak w domu, śledztwo tej zamkniętej od lat sprawie wydaje się najnudniejszym zadaniem na świecie. Z czasem teorie spiskowe brzmią jednak coraz mniej hipotetycznie, a niebezpieczeństwa przybierają rzeczywisty kształt i Faith rozumie, że stąpa po grząskim gruncie. Kiedy duch zmarłego ojca zaczyna pojawiać się nie tylko w snach, a w jej uszach rozbrzmiewają krzyki pasażerów, którzy zginęli w katastrofie samolotu, Faith zaczyna podejrzewać, że prawda o Cairnbridge może okazać się kluczem do prawdy o niej samej.

to przez ta muzyczke sie stalo ... Witam was bardzo serdecznie, dziś zagrałem IS-2-II nowym wynalazkiem od WG. 3 odcinek na wieże nadejdzie z podwójnym przytupem ;) #wot #WOT #CZOŁGCIĘŻKI #IS2II #DWURURKA #RADZIECKI #CZOŁG. PODWÓJNY STRZAŁ Podwójny strzał -czwarta książka Anny Blundy z Faith Zanetti w roli głównej po wydanych przez Muzę: Biblii złych wiadomości, Ślepej władzy i Czystej wódce -świetne czytadło, przy którym do ostatniej strony będziesz się śmiać i gubić w domysłach.

Świetne czytadło, przy którym do ostatniej strony będziesz się śmiać i gubić w domysłach. Margonem MMORPG - graficzna gra online w przeglądarce! W sam raz po pracy, a nawet w pracy. Polskie MMORPG.

POWIĄZANE KSIĄŻKI