[OUTLET] Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym

[OUTLET] Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym - Kim McKay | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kim McKay
WYMIAR
7,2 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym.pdf
ISBN
3023009346504

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, sklepie, czy fabryce, prowadzisz własny biznes czy kierujesz korporacją, możesz w prosty sposób zadbać o środowisko naturalne. Kim McKay i Jenny Bonnin z zespołu Clean Up The World, wraz z Timem Wallacem, dziennikarzem zajmującym się problematyką biznesową, przedstawiają 100 łatwych sposobów na to, jak być bardziej ekologicznym i produktywnym w miejscu pracy.Stosuj przyjazne dla środowiska oświetlenie - zmniejszysz rachunki i emisję dwutlenku węgla.Drukuj dwustronnie - zmniejszysz zużycie papieru o połowę.Zorganizuj akcję podwożenia się do pracy - zmniejszysz skażenie powodowane przez samochody.Hoduj rośliny doniczkowe - poprawisz zdrowie i samopoczucie.Te proste rady można wykorzystać w każdym miejscu pracy. Są praktyczne, łatwe do stosowania i ważne dla środowiska ? pokazują, co zrobić, żeby zdrowsze było nie tylko nasze miejsce pracy, lecz także cała planeta. Nie wystarczy być miłym ? trzeba być też ekologicznym.KIM MCKAY, konsultantka międzynarodowego marketingu społecznego, jest współzałożycielką i wiceprezesem organizacji Clean Up the World (Sprzątanie Świata) i Clean Up Australia (Sprzątanie Australii) .JENNY BONNIN jest strategiem rozwoju i komunikacji oraz jednym z dyrektorów w Clean Up the World (Sprzątanie Świata) i Clean Up Australia (Sprzątanie Australii).

100 sposobów, aby ochrona śr... - 7339698451 w archiwum Allegro.

Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym, Warszawa, 2011. ekologiczna praca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI