Kochanowo i okolice

Kochanowo i okolice - Przemek Jurek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemek Jurek
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Kochanowo i okolice.pdf
ISBN
8408426907397

OPIS

Gdzieś daleko w Kochanowie amatorski deathmetalowy zespół Exterminator dostaje propozycję zagrania na dożynkach powiatowych w roli supportu zespołu Kombii. Stawką jest stypendium dla utalentowanych mieszkańców gminy. Główny bohater – Marcyś – fan starego Kombi, początkowo niechętny chałturze, za namową żony decyduje się stawić czoła wyzwaniu, co wywołuje lawinę kompromitujących sytuacji. Hojny mecenas, wójt, prowadzący przedwyborczą kampanię, wystawia zespół do występów na wiejskich festynach, sugerując zmianę repertuaru. Muzycy stają się lokalnymi gwiazdami, doczekują się naśladowców i fan clubu. Trzymani w szachu przez wójta i własne, niespodziewanie odrodzone ambicje, za wszelką cenę starają się zachować twarz.Czy uda im się ocalić resztki godności i wrócić na drogę mocnego brzmienia?Przemek Jurek , znany czytelnikom „Przekroju” jako twórca „Kinoteatrzyku Przemka Jurka”, otrzymał nagrodę w drugiej edycji konkursu „Komediopisanie”, przeprowadzonego przez Teatr Powszechny w Łodzi, za autorską adaptację sceniczną książki pt. Kochanowo i okolice – swojego debiutu literackiego.

Rok 1984 George ... Kochanowo i okolice (Jurek Przemysław). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kochanowo i okolice Książka już od 4,98 zł - od 4,98 zł, porównanie cen w 4 sklepach.

Data zakończenia 2013-07-13 - cena 27,91 zł Paweł Jurek "Kochanowo i okolice", reżyseria - Piotr Waligórski, scenografia - Wojciech Stefaniak, kierownik muzyczny - Max Szelęgiewicz. Premiera 1 lutego 2013.

POWIĄZANE KSIĄŻKI