Amelia i Kuba. Nowa szkoła

Amelia i Kuba. Nowa szkoła - Rafał Kosik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
4,2 MB
NAZWA PLIKU
Amelia i Kuba. Nowa szkoła.pdf
ISBN
4813215833902

OPIS

Wznowienie w nowej szacie graficznej.Książka Nowa szkoła opowiada o burzliwym wejściu bohaterów w nowe środowisko, obyczaje i relacje. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły.Rafał Kosik opowiada o ważnych sprawach małych ludzi tak zabawnie i wciągająco, że dzieci uwielbiają jego książki i je czytają!Skierowana jest do dzieci w wieku 7–12 lat, a także do rodziców i nauczycieli.

Książka Nowa szkoła opowiada o burzliwym wejściu bohaterów w nowe środowisko, obyczaje i relacje. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły.

Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły. Rafał Kosik opowiada o ważnych sprawach małych ludzi tak zabawnie i wciągająco, że dzieci uwielbiają jego książki i je czytają! Wznowienie w nowej szacie graficznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI