Wojtek

Wojtek - Wojciech Mikołuszko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Mikołuszko
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Wojtek.pdf
ISBN
8467401383460

OPIS

Pewien bocian z podlaskiej wsi, zwany Wojtkiem, szykuje się do odlotu do ciepłych krajów. W tym samym czasie w pobliskim domu dzieje się coś dziwnego. Tata mieszkającego tu siedmioletniego Jacka nagle wyjeżdża. Z rozmów rodziców chłopiec wnioskuje, że wróci wiosną, razem z bocianem. Tymczasem bocian ma w podróży do Afryki i z powrotem liczne i niebezpieczne przygody. Jacek pod jego nieobecność pilnuje gniazda. Bo przecież bez gniazda nie będzie ani bociana, ani taty."Wojtek" to urzekająca historia, która jednocześnie opowiada o wytrwałości w dążeniu do celu i akceptacji ludzkich słabości. To również malownicza, a zarazem bardzo ważna lekcja przyrody przedstawiona oczami bociana podczas jego lotu do ciepłych krajów.Opowieść wzbogacają niezwykłe, haftowane ilustracje Małgorzaty Dmitruk.

Od 1991 roku członek Związku Autorów i Kompozytorów Polskich ZAKR. Wojtek - bard, który tak jak my wszyscy, wychodząc na ulicę pragnie spotkać drugiego człowieka. Wojtek zmarł 2 grudnia 1963 roku w Edynburgu w wieku 22 lat.

Serdecznie zapraszamy !!! Wojtek już od 19,99 zł - od 19,99 zł, porównanie cen w 34 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Miś wojtek na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI