Wojenna korona. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 4

Wojenna korona. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 4 - Elżbieta Cherezińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Cherezińska
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Wojenna korona. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 4.pdf
ISBN
4543847181963

OPIS

„Wojenna korona” – czwarty tom bestsellerowego cyklu „Odrodzone Królestwo”Dokonało się. Na skroniach Władysława Łokietka spoczęła królewska korona. Ale wrogowie króla rosną w siłę. Jan Luksemburski wygrywa straszliwą bitwę pod Mühldorf i wyrasta na ważnego europejskiego gracza. Krzyżackie intrygi sprawiają, że wyrok papieski jest nie do wykonania. Władysław zaczyna pojmować, iż żadna dyplomacja nie pozwoli mu odzyskać Pomorza. Wchodzi w sojusz, który nikomu w Europie nie przyszedłby do głowy. Zaskakuje wrogów i wkracza na wojenną ścieżkę, by dokonać zemsty za królobójstwo sprzed trzydziestu lat. Nie ma jednak pojęcia, że na życie jego jedynego syna czyha nieznany wróg. Następca tronu jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a na królestwo polskie rusza potężna armia Jana Luksemburskiego.

CHEREZIŃSKA cykl ODRODZONE KRÓLESTWO Korona x 4 TW. od.

Ale wrogowie króla rosną w siłę. Jan Luksemburski wygrywa straszliwą bitwę pod Mühldorf i wyrasta na ważnego europejskiego gracza. „Wojenna korona" - czwarty tom bestsellerowego cyklu „Odrodzone Królestwo" Dokonało się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI