Rycerz na zamku

Rycerz na zamku - Hector Dexet | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hector Dexet
WYMIAR
3,81 MB
NAZWA PLIKU
Rycerz na zamku.pdf
ISBN
5298328645217

OPIS

Poznajmy rycerza na zamków na stronach wyjątkowo plastycznej książki.Przemieszczając się pomiędzy stronami odkrywamy życie, zwyczaje rycerz oraz zamek dostarczając młodym miłośnikom pojazdów wiele radości.Hector Dexet to uznany francuski ilustrator młodego pokolenia, autor bestsellerowych hitów dla najmłodszych dzieci, m.in. „Kto zjadł biedronkę?”, „A co to?”, „Oto jest ogród”.

cztery miecze, stalowa rękawica rycerska i narzędzia elektryczne. Pierwszym obowiązkiem służby, która spała na strychach czy w piwnicach, było rozpalenie w kuchni i w wielkim holu (też: hallu) zaraz po przebudzeniu, natomiast rycerze i zbrojna ekipa zmieniali nocną wartę. Pan i pani na zamku również nie pozwalali sobie na leniwy poranek w łóżku. Zatrzymany został 36-latek podejrzany o dokonanie kradzieży mienia należącego do bractwa nidzickich rycerzy i firmy prowadzącej prace remontowe na terenie zamku.

Za popełnione przestępstwo ... Poznajmy rycerza na zamków na stronach wyjątkowo plastycznej książki.Przemieszczając się pomiędzy stronami odkrywamy życie, zwyczaje rycerz oraz zamek dostarczając młodym miłośnikom pojazdów wiele radości. Hector Dexet to uznany francuski ilustrator mł Zatrzymany został 36-latek podejrzany o dokonanie kradzieży mienia należącego do bractwa nidzickich rycerzy i firmy prowadzącej prace remontowe na terenie zamku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI