Różaniec za dzieci

Różaniec za dzieci - Wojciech Jaroń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Jaroń
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
Różaniec za dzieci.pdf
ISBN
8518773750076

OPIS

Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą (Mt 7,9-11).*Słowa Pana Jezusa zachęcają do wytrwałej modlitwy za nasze dzieci, o których myślimy, których życiem żyjemy, o które się troszczymy bez względu na to, ile lat mają lat.Podejmując modlitwę różańcową za nasze dzieci, mamy okazję włączyć się w piękną inicjatywę, do której nieraz zachęca Kościół, by oddać swych najbliższych pod opiekę Maryi. Coraz więcej rodziców dostrzega, że we współczesnym świecie bez działania opatrzności Bożej nie sposób uchronić dzieci od zagrożeń sumienia i upadku moralnego. Podarujmy więc dzieciom to, co najcenniejsze, by bronić ich dusz i ciał. Nie bójmy się prosić Matkę Bożą o wstawiennictwo u Boga za nasze dzieci.

194 osoby lubią to · 1 osoba mówi o tym. Uczestnictwo w Różańcu Rodziców polega na codziennej modlitwie jedną dziesiątką różańca w intencji dzieci. Opis.

Wszystko zaczęło się we wrześniu 2017 roku, gdy pewnego wieczoru, przeglądając Internet, trafiłam na internetową Różę za mężów. Byłam zachwycona tą ideą i postanowiłam zgłębić temat kółek różańcowych, które działają on-line. W ten sposób za każde z dzieci odmawiany jest cały różaniec.

POWIĄZANE KSIĄŻKI