Punktualność. Przygody Fenka

Punktualność. Przygody Fenka - Dominika Gałka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Gałka
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Punktualność. Przygody Fenka.pdf
ISBN
3932268326107

OPIS

Fenek uwielbia swoje figurki dinozaurów. Chętnie bawiłby się nimi przez cały dzień. Nie może się doczekać, aż razem z pozostałymi przedszkolakami odwiedzi kino i obejrzy film o tych prehistorycznych gadach. Ale co to? Wycieczkowy autobus odjeżdża, chociaż wcale nie widać w nim Fenka! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego się wydarzyło, zajrzyjcie do książeczki.

Nie może się doczekać, aż razem z pozostałymi przedszkolakami odwiedzi kino i obejrzy film o tych prehistorycznych gadach. Ale co to? Wycieczkowy autobus odjeżdża, chociaż Fenek uwielbia swoje figurki dinozaurów.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Punktualność Przygody Fenka (Dominika Gałka). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fenek uwielbia swoje figurki dinozaurów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI