[OUTLET] Czas na młodych. Idziemy za papieżem Franciszkiem

[OUTLET] Czas na młodych. Idziemy za papieżem Franciszkiem - Sophie de Moustier | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie de Moustier
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Czas na młodych. Idziemy za papieżem Franciszkiem.pdf
ISBN
2207491003844

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wielu młodych, zafascynowanych osobowością papieża Franciszka i jego ostatnim przesłaniem na Światowe Dni Młodzieży, przyjęło zwyczaj czytania i rozważania słów Ojca Świętego. Niniejsza książka jest zbiorem fragmentów nauczania papieża Franciszka, które zostały wybrane po to, aby pomóc młodym w rozważaniu istotnych tematów związanych z wiarą chrześcijańską. To także miejsce na ich odpowiedź – proste modlitwy, ukazujące przeżywanie na co dzień wiary, która nie zawsze bywa łatwa.Sophie de Moustier od ponad dziesięciu lat zajmuje się duchową formacją chrześcijańską młodych. Organizuje i prowadzi zajęcia kulturalne oraz wolontariat dla dzieci i młodzieży.

Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Francesco Possenti był włoskim pasjonistą żyjącym w XIX w.

Niniejsza książka jest zbiorem fragmentów nauczania papieża Franciszka, które zostały wybrane po to, aby pomóc młodym w r... Informacje o Czas na młodych: Idziemy za papieżem Franciszkiem - 7855367934 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-02 - cena 14,62 zł Czas na młodych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI