Modlitwa wyobraźni. Droga do głębszego poznania Boga

Modlitwa wyobraźni. Droga do głębszego poznania Boga - Guia Sambonet | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guia Sambonet
WYMIAR
5,36 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwa wyobraźni. Droga do głębszego poznania Boga.pdf
ISBN
2415406150030

OPIS

Wyjątkowa odpowiedź na potrzeby współczesnego człowiekaŚwięty Ignacy Loyola radzi, aby poszukiwać obecności Boga we wszystkich elementach rzeczywistości. Uprzywilejowane miejsce w jego duchowości zajmuje wyobraźnia. To sfera, w której możemy w sposób szczególny spotkać się z Jezusem i nawiązać z Nim głęboką relację. Guia Sambonet, znana rekolekcjonistka i koordynatorka kursów duchowości, przybliża modlitwę wyobraźni typową dla Ćwiczeń duchowych. Towarzyszy czytelnikowi na każdym etapie modlitwy i podpowiada, jak ją przeprowadzić, a także w jaki sposób się do niej przygotować. Ta oryginalna metoda daje głos naszym emocjom i uczuciom. Pomaga również przenieść to intymne doświadczenie spotkania z Bogiem do codzienności. Wszystko zmierza w tej modlitwie do tego, aby dotknąć w sobie tych pokładów, których dotąd nie zauważaliśmy.Fragment wstępu Dariusza Piórkowskiego SJ

To ... Modlitwa wyobraźni Droga do głębszego poznania Boga - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. 20 ,69 zł Z wysyłką od 27,68 zł Wyjątkowa odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka Święty Ignacy Loyola radzi, aby poszukiwać obecności Boga we wszystkich elementach rzeczywistości.

Data zakończenia 2020-03-10 - cena 24,88 zł Modlitwa wyobraźni. Droga do głębszego poznania Boga - Guia Sambonet - opis książki: Wyjątkowa odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka Święty Ignacy Loyola radzi, aby poszukiwać obecności Boga we wszystkich elementach rzeczywistości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI