Miłość leczy rany. Trylogia Wiara, nadzieja, miłość. Tom 1 (książka audio)

Miłość leczy rany. Trylogia Wiara, nadzieja, miłość. Tom 1 (książka audio) - Katarzyna Bonda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bonda
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Miłość leczy rany. Trylogia Wiara, nadzieja, miłość. Tom 1 (książka audio).pdf
ISBN
5875073452209

OPIS

Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy!Kryminał napisany z rozmachem, jakiego jeszcze nie widziano. Wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.Igor jest znanym na Dolnym Śląsku uzdrowicielem. Skutecznie pomaga ludziom, dlatego tłumnie ciągną do niego, gdy są w potrzebie. Pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę, która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie wie, co robił przedtem. Ma sekret, którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.W kazachskim Uralsku przed laty doszło do krwawej zbrodni. Zginęli szefowie lokalnego gangu ? synowie kasty władców. Sąd wydał na sprawcę mordu zaoczny wyrok śmierci. Starszyzna rodowa żąda dodatkowo „zemsty krwi”. Przestępcy na całym świecie szuka Interpol oraz grupa zawodowych zabójców.Czy to możliwe, że uzdrowiciel cieszący się powszechnym szacunkiem i zabójca z Kazachstanu to jedna i ta sama osoba? Czy Polce uda się uratować ukochanego od śmierci? Dziewczyna rusza w niebezpieczną drogę i bezlitośnie odsłania mroczną tajemnicę życia Igora.„Miłość leczy rany” to książka, do której napisania wiele osób nie chciało dopuścić.Czyta: Adam Bauman

Wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu... Ebook + audiobook + książka Miłość leczy rany, Katarzyna Bonda.

Powieścią „Miłość leczy rany" autorka rozpoczyna nowy, świetnie się zapowiadający cykl „Wiara, nadzieja, miłość". Przenosi nas w świat inny pod każdym względem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI